Визначено умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

 • У Міністерстві освіти і науки України визначено умови і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», про що йдеться в листі Міністерства від 23.08.2023 № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

  У документі також наголошено на дотриманні принципу добровільності участі педагогів у конкурсі. Рекомендовано під час організації та проведення першого туру конкурсу враховувати безпекову ситуацію, дотримуватися законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

  Реєстрація учасників конкурсу відбуватиметься з 25 вересня до 16 жовтня 2023 року на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2024».

  На кожному турі конкурсу учасники проходитимуть такі випробування: 

  • у номінації «Географія» – «Дослідження», «Майстерка», «Практична робота», «Тестування», «Урок»;
  • у номінації «Образотворче мистецтво» – «Аналіз твору мистецтва», «Майстерка», «Практична робота», «Тестування», «Урок»;
  • у номінації «Українська мова та література» – «Аналіз поетичного твору», «Майстерка», «Написання есею», «Тестування», «Урок»;
  • у номінації «Фізика» – «Методичний практикум», «Тестування», «Урок», «Фізичний експеримент», «Я так роблю».

  Документи конкурсу розміщено тут.

  Додатково

  Указ Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року».

  Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (із змінами).

  Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2023 № 705 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».