Реалізація принципів та ідей НУШ в початковій і середній школі

 • Огляд курсів підвищення кваліфікації від «На Урок»

  Реформа НУШ покликана перетворити навчання учнів на гнучкий, прозорий освітній процес, який не лише забезпечить високий рівень їхніх знань, а й розкриє потенціал кожної дитини. Таке завдання потребує від вчителів постійного професійного зростання, адже сучасні школярі мають зовсім інший тип мислення, а світ інноваційних технологій стрімко змінюється. Завдяки змінам у законодавстві педагогічні працівники мають право самостійно визначати інструменти та способи підвищення кваліфікації, орієнтуючись на власні інтереси і потреби. Команда «На Урок» пропонує багато якісних освітніх продуктів для ефективної організації процесу самоосвіти, що дозволять вдосконалити педагогічну майстерність. Цікавим, зручним і комфортним форматом роботи є онлайн-курси – комплекси авторських матеріалів від досвідчених фахівців, які допоможуть вам отримати знання та навички, що дійсно затребувані в сучасній школі. Тож ми підготували огляд курсів, що стануть у пригоді вчителям, які викладають в НУШ.

  Онлайн-курси підвищення кваліфікації за напрямом НУШ розроблені відповідно до норм законодавства та відповідають таким уніфікованим характеристикам:

  Нормативні документи, якими регламентовано напрями навчання: 

  Для кого: педагогічні працівники, які забезпечують впровадження нових Державних стандартів повної загальної середньої освіти (у 2023/2024 навчальному році – 1-6 (7) класи).

  Форма організації навчання вчителів: дистанційна.

  Засоби діагностики успішності навчання: тестові завдання, самостійна робота, виконання творчих завдань.

  Доступ до навчальних матеріалів: безкоштовний.

  Документ про підвищення кваліфікації: свідоцтво, яке повністю відповідає вимогам чинного законодавства.

  Детальніше за посиланням:https://naurok.com.ua/post/realizaciya-principiv-ta-idey-nush-v-pochatkoviy-i-seredniy-shkoli