Вивчаємо літери української абетки

 • Проєкт «Розвиток дитини» спільно з Освіта.ua пропонує батькам, вихователям та вчителям початкових класів оригінальні творчі завдання, які допоможуть дітям швидко вивчити українську абетку і почати складати слова самостійно.

  Такі завдання стануть першим кроком до написання букв української абетки та здобуття навичок красивого почерку. Опрацьовуючи їх, дитина навчиться розпізнавати букви, правильно писати їх друковані та прописні, великі та рядкові варіанти.

  До того ж, ігровий формат завдань у вигляді розмальовок, головоломок, лабіринтів налаштовує дитину на творчість та гарний настрій, дозволяє отримувати задоволення від навчання.

  Ці завдання допоможуть створити для дитини найкращі умови для вивчення й запам’ятовування літер української абетки, адже їх виконання сприяє залученню таких важливих функцій уваги, як концентрація, переключення та розподіл, залучення зорової та м’язової пам’яті.

  Також виконання таких завдань розвиває уважність, посидючість, сприяє розвитку дрібної моторики, збагачує словниковий запас.

  Основний принцип створення прописів – послідовність. Виконуючи ці завдання, дитина спочатку з’єднує пунктирні лінії, щоб попрактикуватися в здобутті навичок дрібної моторики, необхідних для подальшого написання літер.

  Потім для практики дитина кілька разів пише букву за допомогою пунктирних ліній. І лише після цього пише букву повністю самостійно у спеціально відведеному місці.

  Виконання яскравих завдань – це чудова можливість потренувати навички письма, а також пригадати назви літер та відповідні звуки, що важливо для подальшого навчання читання.

  Усі охочі можуть скористатись добірками завдань для вивчення окремих літер:

  Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

  УКРАЇНСЬКА АБЕТКА