Stem-освіта та робототехніка: презентація обладнання

Учителі закладів освіти  м. Житомира вже давно почали використовувати інформаційні технології на уроках і гурткових заняттях.  Та світ IT-технологій не стоїть на місці, і стрімко рухається уперед.

31 жовтня 2018 року на базі гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й. Очерета науково – методичним центром департаменту освіти спільно  з представниками ТОВ «Центру сучасної  СТЕМ  освіти» та школи робототехніки «BOTEON»  для керівників ЗЗСО  проведено семінар – презентацію  обладнання  з питань  stem-освіти та робототехніки.

Учасникам семінару презентовано обладнання та матеріали курсів:

  • “Інформатика та технології. Початкова школа”, розробленого для використання в 1-х – 4-х класах з врахування вимог НУШ;
  • “Інформатика та фізика. Середня школа”– для  дітей від 8 – ми до 14-ти  років;
  • “Інформатика та електроніка. Старша школа”- для дітей від 14-ти до 16-ти років;
  • “Основи робототехніки”;
  • “Розумний будинок. Інтернет речей”;
  • “Основи робототехніки. Розумний будинок. ІОТ.

Використання  сучасного  обладнання та матеріалів  на уроках та  позаурочний час  дасть   учням не тільки IT-освіту, а й можливість  сформувати   інженерний спосіб мислення з глибоким розумінням фізичних і логічних процесів сучасної електронної і комп’ютерної техніки, прищепить дітям навички для затребуваних, перспективних і добре оплачуваних професій або власного бізнесу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *