Е-буклет «Освітній інсайт»

  • Шановні колеги! На часі нові форми методичної роботи. І метою створення Е-буклету “Освітній інсайт” – є оновлення, упорядкування самої системи наукової, методичної роботи шляхом переробки інформації, установлення зворотного зв’язку, створення єдиної команди для підвищення фахового рівня педагогів  для забезпечення якості освітнього процесу.

    Пропоную вам перший тематичний випуск Е-буклету, присвяченого 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. Матеріал, який друкується у тематичному випуску

    Е-буклету, з досвіду роботи вчителя зарубіжної літератури ЖЕЛ №24 м. Житомира Яковенко Лілії Іванівни. Вона спільно з учнями взяла участь у ХХІV Всеукраїнських педагогічних читаннях «В.Сухомлинський у діалозі з сучасністю. «А що там за лісом?..»: філософія для дітей». Учні Лілії Іванівни читали емоційні казки, оповідання В.О.Сухомлинського,  досліджували його життєві та творчі сторінки. Самостійно долучалися до активної естетичної майстерні слова:  працювали із цим тонким інструментом, відчували, уявляли і  мережили свої казки та оповідання.

    Інформація щомісячного буклету буде спрямована на потребу співпраці і професійної готовності учителя-словесника до роботи в умовах інноваційного освітнього простору. Переконана, що працюватимемо на засадах педагогіки свободи і партнерської взаємодії.

    Е-буклет Освітній інсайт